تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ یو می هو


ماساژ یو می هو

 

ماساژ یو می هو Yumeiho که خوانده می شود ( you-may-hoe) ،یک درمان برای ایجاد تعادل و بازگرداندن بدن فردی که بدنش فرم و ظاهر عادی ندارد ، به حالت سالم و معمول است که در ژاپن نیز به عنوان Kotsuban Seitai Ho شناخته شده است. این یک روش شفادهنده با دست است که به منظور ایجاد تعادل فیزیولوژی انسان از تنظیمات موضعی با استفاده از روش های خاص متعادل سازی عمل جراحی مفاصل، درمان نقطه ای، ماساژ و تنظیم مفصل طراحی شده است.

تعادل کلید همه چیز است.
با تعادل ما هماهنگی پیدا می کنیم.
در این بازی هارمونی وجود دارد.

در طب غربی، درمان های دستی به طور سنتی به دو دسته ی درمان های اصلاح شده با تاکید بر تعدیل چارچوب استخوانی (کایروپراکتیک، استئوپاتی، Seitaiho) و درمان های عضلانی (ماساژ، آروماتوچ، طب سوزنی) تقسیم بندی می شوند. با این حال درمان های بسیاری وجود دارد که هر دو جنبه را شامل می شوند مانند (یوگا، ماساژ تایلندی و شیاتسو ).

درمان یو می هو همچنین هر دو هدف را با استفاده از حرکات مخصوص کشش و تکان دادن همراه با ماساژ بافت ملایم عمیق برای تسکین سریع و موثر ایجاد می کند. این یک سیستم بدنسازی پیشرفته است که شامل یکپارچه سازی درمان بافت نرم  عضلانی و کشش مفصلی است .

ماساژ یو می هو ، یک روش درمانی است که با کمک دست ،بر روی کل بدن انسان برای حفظ یا بهبود سلامت انجام می شود. ماساژ یو می هو شامل حدود ۱۰۰ مانور است که بر روی کل بدن قابل اجراست.

این ماساژ همچنین به عنوان “روش اصلاح استخوان های لگن، ماساژ و طب فشاری” و یا ماساژ ویژه سایونجی شرقی شناخته شده است اما نام اصلی ماساژ یو می هواست.

ماساژ یومیهو براساس مطالعه طولانی مدت تکنیک های توانبخشی Zheng Ti Fa است که درون صومعه های بودایی (از جمله شان لاین شانون نیز در میان دیگران) در چین شکل گرفته است. ماساژ یو می هو نیز تحت تاثیر سایر شیوه های درمان چینی / ژاپنی مانند Tui-na، Zheng Ti Fa، An-Ma، Shiatsu، Do In، Seiti-Ho و غیره است.

 

ماساژ یو می هو ، شامل استفاده روشمند از یک مجموعه پیچیده از روش هایی که با دست ها انجام می گیرد و تمرینات فیزیکی است که به منظور بازگرداندن تعادل کارکردی ارگانیسم انسان است. بنابراین، طیف متنوعی از اختلالات که می تواند هر دو بیماری حاد و مزمن را به وجود آورد، حذف یا بهبود می یابد.

ماساژ یو می هو ،  زمانی تاثیر بیشتری بر روی سلامت می گذارد که به عنوان برنامهی مراقبت از خود اصلاحی، پیشگیرانه و ترمیم کننده بپردازد، موثر است.

ماساژ یو می هو شامل ترکیبی از ماساژ عمیق، شیاتسو، فیزیوتراپی و تکنیکهای فیزیوتراپی و کایروپراکتیک است. درمان به طور کامل بر روی یک طبقه آستری پوشانده شده است.

 درمان  هفتگی برای ۷ تا ۱۰ هفته اول حتما مورد نیاز است (مگر اینکه وضعیت شدیدتر باشد، در این صورت ممکن است تا ۲۰ ماه درمان به طول بینجامد.) به منظور کمک به بدن برای بازگرداندن به حالت تعادل اولیه خود فرصت نیاز است پس از آن، درمان ماهانه به طور کلی برای حفظ تعادل مفید( و نه لازم ) است.

اگرچه ماساژ یومیهو روشي است كه عمدتا برای پيشگيري مورد استفاده قرار ميگيرد، هنوز هم به عنوان “درمان” ناميده ميشود، زيرا هدف اصلي آن درمان يا كاهش علل اختلالات عملكردي است كه بعد از مدتی ميتواند منجر به دردهای مزمن شود.

همچنین، ماساژ درمانی یو می هو، می تواند به منظور جلوگیری یا تضعیف پیشرفت دردهای موجود در بدن نیز، باشد.

روشهای درمانی دستی که به منظور پیشگیری یا اصلاح در درمان یو می هی اعمال می شود، عبارتند از: تکنیک های دستکاری پوکی استخوان و جراحی غیرفعال مفصلی؛ روش های درمان نقطه ای (تقریبا شبیه به آنهایی است که در طب فشاری و ماساژ رفلکسولوژی استفاده می شود)؛ تکنیک ها و روش های ماساژ ویژه؛ کشش عناصر (کششPNF )؛ اصلاح و متعادل سازی روش های حالت بدن، حالت بدن در هنگام  راه رفتن و استراحت؛ تمرینات بهینه سازی بیومکانیک سیستم حرکتی.

تمرینات جسمانی ماساژ یو می هو، شامل تمرین ژیمناستیک ویژه یو می هو تایسو، همراه با تکنیک های تنفس، روش های آرام سازی و.. است.

ماساژ یو می هو ،به ویژه در تسکین درد گردن، شانه، باسن، زانو و سایر درد های مفصلی مفید است. ماساژ یو می هو نیز کمک می کند تا Lumbago (کمر درد)، اسکیزوفرنی، اسکولیوز، سردرد، بی خوابی، اسهال، درد قاعدگی، ناراحتی های اعصاب دست و پا و مسائل داخلی بدن  کاهش یابد.

در سال ۲۰۰۳، آقای دلاسکی کار خود را درمورد سیستم پیشگیری از تشکیل اسکولیوز در کودکان را به پایان رساند. این سیستم توسط آقای سونیجی ماسایوکی تایید شده است که  رسما سیستم پیشگیری یو می هو نام گرفت.

 

ما  متخصص درمان یو می هو هستیم – با هدف ارتقاء این تکنیک ماساژ ژاپنی که در این منطقه به خوبی شناخته شده است و برای کمک به مردم برای زندگی بدون درد، شاد و سالم با به دست آوردن تعادل ذهن، بدن و روح خود،
برخی از مسائل مربوط به سلامت است که می تواند با درمان یو می هو که یکی از مراحلش همین ماساژ است ، درمان شود.
۱- لومباکا، سیاتیک
۲- بالا یا پایین بودن دست، دیسک های لغزشی
۳- سفتی یا درد در گردن و شانه
۴- صدمات ورزشی
۵- سردرد
۶- درد قاعدگی، قاعدگی نامنظم، ناباروری

۷- درد در مفاصل و ماهیچه ها

ماساژ یو می هو ،به ویژه در تسکین دردباسن، زانو و سایر درد های مفصلی مفید است. ماساژ یو می هو نیز کمک می کند تا Lumbago (کمر درد)، ، اسکولیوز، بی خوابی، اسهال، ، ناراحتی های اعصاب دست و پا و مسائل داخلی بدن کاهش یابد و همچنین ریلکسی و سبکی را به ارمغان می اورد.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ یو می هو دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.