ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو ، ماساژ رفلکسولوژی ، کشش PNF
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ صورت


ماساژ صورت

ماساژ صورت، شامل قسمت های پیشانی ، بینی و سوراخ های بینی ، اطراف دهان و گونه ها ، اطراف چشم و گردن و چانه و گوش ها میباشد .

فواید ماساژ صورت

– بهبود حالت عضلات و پوست صورت (پوست نرمتر و مقاوم تر می شود).
– ریلکس شدن عضلات صورت و چشم ها
– تسکین سر درد ها و دردهای ناحیه صورت
– کاهش چین و چروک ریز و کم عمق پوست صورت
– تحریک جریان خون
– کاهش استرس و تنش

و در نهایت

بهترین تکنیک برای درخشش پوست صورت

اگر شما به خاطر درخشش پوست خود بعد از فیشال ، شگفت زده می شوید، باید بگوییم که ماساژ صورت ، نیاز به روغنهای گران قیمت ندارد. ماساژ صورت ، یک تکنیک ماساژ است که پوست شما را لیفتینگ می کند و به عبارتی دیگر آن را بیدار می کند . حرکت های صحیح در ماساژ صورت ، گردش خون را افزایش می دهد و غدد لنفاوی شما را پاکسازی می کند، به علاوه چهره تان را باز می کند و خطوط استخوان های گونه را بالا می برد.

بهترین قسمت موضوع این است که شما به راحتی می توانید ماساژ صورت را انجام دهید و یک تغییر اساسی در پوست و حالت چهره خود ایجاد کنید. کسانی که روزانه ماساژصورت را انجام می دهند چهره ای جوانتر و پوستی صاف تر نسبت به سنشان دارند و پوستی سالم تر به خود هدیه می دهند، این امر ، در مورد پوست های تیره هم صدق می کند.

البته ابن بدان معنی نیست که ساعتها صرف ماساژ صورت کنید ،شما می توانید در هنگام پاک کردن صورت، ماساژ  صورت را انجام دهید و یا حتی هنگامی که تلویزیون تماشا می کنید، یا آخرشب در هنگام خواب پوستتان را با روغن ، ماساژ دهید. شما اگر ۵ الی ۲۰ دقیقه ماساژ صورت در روز انجام دهید حتما به نتیجه دلخواه می رسید .ماساژ صورت باعث ریلکس شدن می شود و احساس خوبی را به انسان منتقل می کند.

ماساژ صورت چگونه عمل می کند؟

با اعمال فشار بر روی نقاط طب سوزنی (صادقانه،این کار پیچیده نیست)،  با حرکت انگشتان ، دست خود را در سراسر چهره در جهتی درست حرکت دهید تا در اثر این کار، خون از طریق مناطق انباشته حرکت کند و باعث تحریک جریان خون گردد، ماساژ صورت ، همچنین باعث ایجاد اکسیژن بیشتر برای ترمیم و بازیابی عضلات صورت  می شود.

تصور کنید که شما ۴۳ ماهیچه در صورت دارید و به طور مداوم از آنها استفاده می کنید، پس مسلما آنها نیاز به ماساژ صورت دارند. علاوه بر این ها تکنیک هایی هستند که میتوانند غدد لنفاوی را تخلیه کنند و در نتیجه صورت شما پف نکند.

با انجام حرکات انگشتان دست در جهت تخلیه نقاط لنفاوی ، شما می توانید از سیستم لنفاوی خود برای از بین بردن مایع اضافی استفاده کنید. وقتی که کمی احساس خستگی می کنید و صورت پف آلود شده  دارید ( به خصوص صبح ها بعد از بیدار شدن ) می توانید این ماساژ صورت  ، را انجام دهید.

تحریکات ماساژ صورت می تواند باعث ایجاد کلاژن در پوست شود و به بهبود پوست پوستی بودن و زخم های پوستی صورت کمک کند، حال چگونه ؟ حرکات نرم  ماساژ صورت (نوسان ملایم) کمک می کند تا خطوط مربوطه را خنک نگه دارید و با هدف قراردادن فشار روی نقاط خاص، می توانید به کاهش سردرد تنش و اضطراب کمک کنید ،  کمی تحریک پوست ، میتواند این همه خاصیت داشته باشد، ایا به نظر شما جادویی و شگفت انگیز نیست؟!

چگونه صورت خود را ماساژ دهیم:

قبل از ماساژ صورت ، ابتدا صورت خود را بشویید تا پوستتان کاملا تمیز شود سپس از روغن ماساژ مربوطه استفاده کنید که برای پوست شما مناسب است (راهنمای ما در مورد روغن های صورت را در اینجا بخوانید) . کلید ماساژ صورت این است که پوست شما  لغزنده باشد تا پوست، هنگام ماساژ صوزت کشیده نشود. ما با این فیلم توسط هنرمند مشهور جهان آرایش ، لیزا الیجر، تکنیک های ماساژ صورت را نشان می دهیم  که به طور قطع برای شما جذاب و آسان است. این ماساژ صورت را امتحان کنید ، به شما قول می دهیم که هر روز از ماساژ صورت خود لذت ببرید و با ماساژ صورت از پوست خود مراقبت کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ صورت دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.