تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ شیاتسو


ماساژ شیاتسو چگونه عمل می کند؟

ماساژ شیاتسو با استفاده از انگشتان، شست و کف دست کمک می کند تا به قسمت های مختلف سطح بدن فشار وارد شود تا به درمان بیماری ها و شرایط رایج و اصلاح عدم تعادل در بدن کمک کند.

فشار بر روی نقاط بدن باعث میشود تا جریان انرژی را بهبود بخشد و اختلال در سلامت بدن را اصلاح کند.

شیاتسو ،علاوه بربخشیدن یک تجربه آرامش فوق العاده عمیق به شما، به کاهش استرس، درمان درد و بیماری کمک می کند و باعث بهبود و سلامت کامل بدنی فرد می گردد.

ماساژ شیاتسو، فعالیت های اتوماتیک سیستم عصبی و تحریک گردش خون، غدد لنفاوی و سیستم های هورمونی را تنظیم می کند.

ناتوانی بدنی، مشکلات مفاصل، رگ به رگ شدن، ورم مفاصل، سیاتیک، درد حاد و مزمن گردن و پشت سینوزیت، برونشیت و… با شیاتسو قابل درمان است.

 

آشنایی با ماساژ شیاتسو

این ماساژ کاملا سبک شرقی دارد و توسط استاد ماهویوکی سایونچی در ژاپن بوجود آمد. که بیشتر بر روی ستون فقرات، مهره ها و لگن انجام می پذیرد و ترکیبی از جا اندازی و ماساژ ترکیبی می باشد. ماساژ شیاتسو با کششی که در عضلات بوجود می آورد باعث آزاد سازی ،رفع کوتاهی و چسبندگی عضله میشود و انعطاف بیشتری در بدن بوجود می آید و باعث تسهیل حس عمقی عصبی و حرکتی میشود و با جابجایی که در لگن بودجود می آورد عصب سیاتیک را آزاد میکند.

شما احتمالا میدانید که ماساژ شیاتسو یکی از چندین نوع ماساژدرمانی است،اما احتمالا از چگونگی فرآیند درمان و اینکه ماساژ شیاتسو دقیقا چیست و چطور به درمان بیماران کمک میکند، باخبر نیستید.

طبق گفته انجمن ماساژ شياتسو، تمرين شياتسو در ژاپن براساس طب سنتي چيني با عناصر طب فشاری آغاز شده است. این توانایی، بدن را برای بهبود خود تقویت می کند.

تمام مزایای ماساژ شیاتسو، از طریق علمی به اثبات رسیده اند. ماساژ شیاتسو سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند، شما را از کمردرد، سردرد، آسم و خشکی ستون فقرات نجات می دهد كه براي دنياي سخت كاري امروز گزينه مناسبي است.

نحوه انجام:

  • روی زمین صورت می گیرد
  • این ماساژ با استفاده از دست و کل بدن است
  • از حرکات کششی و جا اندازی استفاده می شود
  • معمولا بدون درد است
  • با لباس انجام می شود و به همین خاطر نیاز به روغن ندارد
  • کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد.

فوائد ماساژ شیاتسو

انعطاف پذیری بیشتر و نرم شدن عضلات و در نتیجه احساس بهتر

جا انداختن لگن، ستون فقرات و مفاصل

به گردش خون بالا کمک می کند

رفع چسبندگی و گرفتگی  عضلات

کاهش درد و تسهیل حس عمقی عصبی

کاهش استرس و اضطراب

بهبود مشکلات جنسی مردان و زنان

طراوت و شادابی پوست
رفع خشکی پوست
رفع همیشگی جوشهای پوستی و رفع ریزش مو
رفع سرما خوردگی
درمان آسم
رفع آلرژی و خارش های فصلی، آبریزش و گرفتگی بینی عطسه
رفع درد دندان و التهاب لثه
رفع سوء هاضمه، یبوست، اسهال، دل درد
رفع خستگی چشم، تاری دید، ضعف بینایی
رفع سر گیجه، سر درد و میگرن
رفع بی خوابی، افسردگی
درمان تپش قلب، گرفتگی گردن، هموروئید، ورم مفاصل، وزوز گوش، دیابت، کمر درد، نا توانی در کنترل ادرار
لاغری و کم وزنی، کنترل و کاهش اشتها
درمان قطعی فشار خون

چه کسی ماساژ شیاتسو را دریافت می کند و به چه دلیل؟

طبق نظرسنجی سالیانه که توسط انجمن ماساژ درمانی آمریکایی انجام شده است، بیش از ۳۹ میلیون آمریکایی در سال گذشته ماساژ دریافت کرده اند. بیش از نیمی – ۵۳ درصد – که درباره ماساژ با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود صحبت کردند، می گویند که دکتر ماساژ درمانی را به آنها توصیه کرده است .

ماساژ نشان داده است که برای کاهش فشار خون و ضربان قلب هنگام افزایش اندورفین، نقش مسکن های طبیعی را برای بدن ایفا می کند.ماساژ شیاتسو یکی از انواع همین روش های ماساژ درمانی است که از بین انها انتخاب می شود.

ماساژ شياتسو با روشهاي ديگر متفاوت است يا مشابه آنهاست؟

ماساژ شیاتسو از تکنیک هایی استفاده می کند که مشابه روش های دیگر درمان مانند استئوپات و فیزیوتراپی است.

با این حال، تمرین کنندگان ماساژ شیاتسو شرایط سلامت فیزیکی و بیماری را به انسداد و عدم تعادل در جریان انرژی در سراسر بدن تشبیه می کنند که همین روش تشخیص و درمان باعث متمایز شدن، ماساژ شیاتسو از دیگر ماساژها می شود.

ماساژ شیاتسو چگونه به سلامت ما کمک می کند؟

ماساژ شیاتسو با تأثیرگذاری بر سیستم انرژی داخلی به بهبود سلامت کلی بدن کمک می کند.

شیاتسو تراپی اغلب منجر به افزایش دامنه حرکت و هماهنگی بهتر در بدن می شود. این نوع ماساژ، به عنوان یک درمان اولیه یا مکمل استفاده می شود که ترکیبی از تکنیک های کشش کمک و طب فشاری برای بازگرداندن ساختار عضله و استخوان است.

روش اجرای ماساژ شیاتسو چگونه است؟

ماساژ شیاتسو به دو طریق اجرا می شود. یا مناطقی از بدن بیمار به صورت محکم ولی بدون درد ماساژ داده می شود که الگوها یا روندهای انرژی یایی بدن چنان تحریک و فعال شوند که هم خود را هماهنگ کنند و هم آشفتگی پدید آمده را رفع کرده و تعادل طبیعی کل بدن را برقرار کنند، یا یک سر انگشت درمان گر برای تحریک نقطه ای خاص از بدن بیمار (که همواره یکی از نقاط مورد استفاده در طب سوزنی است) به کار گرفته می شود که یک جریان انرژیایی خاص را تحریک و فعال کند

موارد منع ماساژ شیاتسو:

بارداری ، قبل و بعد از غذا، حمام كردن، ورزش كردن يا نوشيدن مشروبات الكلي
تب، درد و التهاب، خارش شديد كه منجر به برخي بيماري ها ميشود رنج مي بريد با پزشك خود مشورت كنيد.
براي زخمهاي باز، رگهاي واريس، تومورها، پوست هاي عفوني يا مكان هايي كه احتمال شكستگي استخوان است،

کسانی که یک دوره کامل ماساژ شیاتسو را طی می کنند آنقدر راحت و آسوده می شوند که برای تکرار ماساژ شیاتسو حاضر به پرداخت هر هزینه ای هستند. به همین دلیل ماساژورهای متخصص در علم ماساژ شیاتسو در کشورهای خاور دور از حقوق بسیار بالایی برخوردارند و کلینیک های خاصی را برای این امر برپا ساخته اند.

 

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ شیاتسو دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.