تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ شکلات


ماساژ شکلات نجات دهنده پوست

پس از سالها یافتن علل های متعدد آکنه و درمان آن و دست نیافتن به راه حلی تایید شده ، شکلات خود را به عنوان نجات دهنده جدید پوست در استخرها و سالنهای ماساژ سراسر دنیا شناساند. مارکهای کلاسیک همیشه  کرمهای ماساژ و درمان خود را در کنار علامتهای تجاری که نشان دهنده پایه شکلات بودند، عرضه میکنند.

ماساژ شکلات ، ماساژ هایی با پایه کرم یا روغن کاکائو، مالش روغن داغ، واکس و فیشال شکلات را شامل می شود و این در حالیست که در محصولات تجاری از کرم های دست گرفته تا برق لب ها ، از شکلات استفاده می شود.

ماساژ شکلات ، سفت کننده پوست

فاکس نیوز گزارش می دهد که محتوای بالای کافئین شکلات، گردش خون شما را تحریک می کند، به طوری که خون شما به طور طبیعی جوانه می زند و پوست شما را بهبود می بخشد. آنتی اکسیدان ها همچنین پوست شما را به یک چنگال، احساس قوی تر و کمک به ساخت سلول های کلاژن و الاستین کمک می کنند. آنتی اکسیدان ها در سراسر پوست شما برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد، مجرمانی که مسئول پوست پیر شدن و از دست دادن کشش هستند،

به گزارش فاکس نیوز ، میزان بالای مافئین در شکلات ، گردش خون را تحریک می کند ، به طوری که این گردش خون باعث جوان سازی پوست شما می گردد. آنتی اکسیدانها همچنین به پوست شما درخشش ، سفتی میدهندو به سلولها کمک میکنند تا کولاژن و الاستین بسازند. آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد در سطح پوست شما هستند و مسئول  جوانسازی پوست و جلوگیری از چروک شدن پوست می شوند.

ماساژ شکلات ، مرطوب کننده

روغن های طبیعی موجود در کره کاکائو معمولا با روغن های ماساژ سنتی دیگر مانند گلرنگ و روغن زیتون ترکیب میشوند که پوست شما را به میزان زیادی مرطوب سازند. فراتر از مالیدن یک لوسیون تجاری، ماساژ شکلات به شما یک بسته قدرتمند از مرطوب کننده ها می دهد. ماساژ شکلات بر روی پوست بسیار خشک و یا قسمتهای خشن از جمله زانوها، آرنج ها و پاها،انجام می شود. آنتی اکسیدان هایی که در کرم های ماساژ دهنده شکلات یافت می شوند نیز به پوست برای حفظ طولانی مدت رطوبت پس از ماساژ شکلات ، کمک می کند.

ماساژ شکلات ، بهبود سلامت

به گزارش فاکس نیوز ماساژ شکلات می تواند به دیگر جنبه های سلامت شما کمک کند. شکلات دارک به دلیل غنی بودن در داشتن آنتی اکسیدان ،میتواند سیستم قلبی و عروقی شما را تقویت کند. دکتر آلان هیرش متخصص اعصاب و مدیر موسسه درمان و بررسی بویایی و چشایی شیکاگو در وب سایت فاکس نیوز اذهان داشته است که” شکلات بر روی مغز شما تاثیر مثبت گذاشته و باعث احساس رضایت در فرد می شود، حتی بوی شکلات غلیظ می تواند از نظر فیزیکی و ذهنی باعث نشاط فرد گردد.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ شکلات دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.