تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ شمع معطر گرم


ماساژ شمع گرم معطر چیست؟

در ماساژ شمع معطر ، شمع همان کار روغن ماساژ و لوسیون مرطوب کننده  را انجام می دهد.اینها شمعهای معمولی نیستند و برای اهداف خاصی ساخته می شوند، اهدافی همچون ساطع کردن بوی خوش با ذراتی که درجه حرارت پایین آنها پایین است. ماساژ شمع معطر شناخته شده است که بر روی تعادل بدن، ذهن و روح شما را تاثیر مثبت بگذارد و احساس دوباره جوانی را به شما ببخشد.

همین که روی تخت ماساژ دراز می کشید.ماساژ تراپیست وکس شمع گرم را روی بدن شما می ریزد و کم کم شمع را آب می کند. اثر ترکیبی از عطر جذاب و ریتم ماساژ به جسم شما نفوذ می کند و شما استرس و تنش را فراموش می کنید و احساس آرامش می کنید.

مزایای ماساژ شمع معطر گرم

ماساژ شمع معطر گرم ایده آل برای ضرب و شتم استرس، آرام کردن اعصاب و تعادل ذهن شما است. این یک راه عالی برای از بین بردن استرس و بی خوابی، خستگی و خستگی است. این عمیقا آرامش بخش است و به شما احساس خوبی می بخشد. ماساژ شمع معطر گرم نیز پوست شما را نرم، نرم و روشن می کند.

ماساژ شمع معطر گرم یک راه عالی برای کاهش استرس است. و اعصاب شما را ارام می کند و ذهن شما به سوی تعادل سوق می دهد. ماساژ شمع عمیقا آرامش بخش است ، به شما احساس خوبی می بخشد و همچنین باعث ازبین رفتن استرس، بی خوابی و خستگی می شود. ماساژ شمع معطر گرم نیز پوست شما را نرم ، صاف و روشن می کند.

توصیه برای بهترین حالت استفاده ماساژ شمع

ماساژ شمع معطر گرم یک راه عالی برای کاهش استرس ، کسلی ، عصبی بودن و خستگی است. ماساژ شمع همچنین راه خوبی است تا پوست شما ، جذب رطوبت ، انعطاف پذیری و عطر خوشبو می شود.

 نکته های قبل و بعد از ماساژ

با هر ماساژ ، شما احساس سختی شاید داشته باشید اما مطمئن باشید که دو روز بعد از ماساژ احساس خوب وصف ناپذیری به شما هدیه می دهیم.

اگر تمایل به کاهش حساسیت دارید، عضلات خود را با حمام ، کیسه آب داغ یا بخار، گرم کنید. همچنین توصیه می کنیم ،هنگامی که عضلات شما گرم می شوند، تمرینات کششی انجام دهید تا بعضی از استرس ها را آزاد کنیم و ماهیچه های خود را کش دهید.

همچنین لازم است قبل و بعد از درمان، هیدراته باقی بمانید تا اطمینان حاصل شود که بهترین نتیجه از ماساژ شمع ، حاصل شده است.

از خوردن غذا قبل از ماساژ خودداری کنید.

مراحل انجام ماساژ شمع معطر گرم

کار به اینگونه است که شمع مخصوص را روشن می کنند و می گذارند ده دقیقه بسوزد سپس شمع را خاموش کرده یک دقیقه صبر می کنند تا کمی خنک شود و سپس آن را با ماساژ به ارامی بر روی بدن میریزند. (برخی از ماساژورها در حالی که شمع روشن است موم را روی بدن میریزند.) موم گرم است ولی نه به اندازه ای که پوست را بسوزاند.

تمام شمع ها در محدوده ما از موم دانه ی سویا ساخته شده اند. البته  در ساخت شمع های سویا از ترکیبی از روغن های ضروری و روغن سویا استفاده می شود. کیفیت اسانس هایی که در شمع به کاررفته بی نظیراست.آنها خیلی آهسته از بین میروند و عطر و بوی خود را برای مدت طولانی حفظ می کنند. ایجاد یک عطر طولانی مدت به این معنی است که شما بعد از ماساژ بوی شیرینی می دهید.

شمع ها همچنین برای اپیدرم فوق العاده عللی هستند، به این معنی که پوست شما نرم، مغذی و جوان می شود

موم لوبیا سویا یک جایگزین رایج برای موم پارافین است که بیشترین استفاده را در شمع دارد. شمع پارافین از نفت تولید می شود، یک منبع تجدیدناپذیر است که حاوی مواد سرطان زا است. سویا یک جایگزین طبیعی  نفت است که از روغن سویا به صورت طبیعی تهیه شده است .

روغن سویا سرشار از ویتامین E است

ویتامین E به طور مستقیم با بهبود پلاک ها، کاهش زخم های آکنه، محافظت از پوست در مقابل آفتاب سوختگی و تحریک دوباره پوست در رشد سلول های جدید  و بهبود ان همراه است. این بدان معنی است که ماساژ موم شمع سویا نه تنها لذت بخش است، بلکه دارای فواید زیادی برای بهبود ظاهر پوست شما است!

شمع های ماساژ بامبو با دقت ترکیب شده اند و تنها از بهترین اسانس های خالص و موم طبیعی استفاده می کنند. مواد تشکیل دهنده بسیار غنی و مرطوب کننده هستند، و روغن جوجوبا احساس راحتی به این ماساژ شمع گرم مومی می افزاید، نور کم و یک موسیقی ارامش بخش به شما احساس خوبی می دهد.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ شمع معطر گرم دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.