تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ سنگ داغ


ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ گرم نوعی ماساژ درمانی است. ماساژ سنگ به شما در استراحت و تسهیل عضلات کمک می کند و همچنین برایرفع آسیب به بافت نرم در سراسر بدن شما استفاده می شود.در طول ماساژ سنگ گرم، سنگ های صاف و گرم در قسمت های خاصی از بدن قرار می گیرند. سنگ معمولا از نوع بازالت ساخته می شوند،که یک نوع سنگ آتشفشانی است که گرما را حفظ می کند. با توجه به مقالات دانشگاه نیوهمپشایر، سنگ های ماساژ گرم تا ۱۳۰ تا ۱۴۵ درجه گرم می شوند. سنگ ممکن است در نقاط زیر قرار داده شود: در امتداد امتداد ستون فقرات شما روی معده شما روی قفسه سینه روی چهره شما روی دستان شما روی پا و انگشتانتان درمانگران ماساژ ممکن است سنگ های گرم را به عنوان ماساژور بدن با استفاده از روش ماساژ سوئدی استفاده کنند مانند: سکته های طولانی حرکات دایره ای ارتعاش ضربه زدن ورز گاهی اوقات سنگهای سرد نیز در طول ماساژ سنگ گرم استفاده می شوند. سنگ های سرد را می توان پس از سنگ های گرم برای آرام کردن رگ های خونی و پوست استفاده کرد.

تمام ماساژها زیر چتر پزشکی الترناتیو یا همان جایگزین قرار دارند. آنها برای بسیاری در بسیاری شرایط در حال تبدیل شدن به یک درمان مکمل هستند. در اینجا به برخی از مزایای استفاده از ماساژ سنگ گرم اشاره می کنیم:

۱٫ کمک می کند تا تنش عضلانی و درد کاهش یابد.

گرما در مدت طولانی برای کاهش تنش و درد عضلات استفاده شده می شود. این کمک می کند تا جریان خون را به منطقه آسیب دیده افزایش دهد. همچنین می تواند اسپاسم عضله را کاهش دهد و انعطاف پذیری و محدوده حرکت را افزایش دهد. درمان با سنگ سرد به کاهش التهاب کمک می کند. بسته به علائم فرد، سنگ های سرد و گرم سرد در طول ماساژ شما ممکن است مفید باشد.

۲٫ به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند.

این موضع انجمن ماساژ درمان آمریکایی است که، “ماساژ درمانی می تواند برای تسکین استرس موثر باشد.” تحقیقات از نظر آنها حمایت می کنند. یک مطالعه سال ۲۰۰۱ نشان داد ماساژ ده دقیقه ای موجب بهبود پاسخ های قلبی-عروقی مانند حجم سکته مغزی می شود. در مطالعه سال ۱۹۹۷ نشان داده شده است که ماساژ ۱۵ دقیقه ای در محل کار در مقایسه با یک استراحت ۱۵ دقیقه ای بدون ماساژ ،به طور قابل توجهی باعث کاهش استرس می شود .

مطالعه سال ۲۰۱۵ نشان داد، افرادی که تحت عمل جراحی شکم و رحم قرار داشتند ، پس از دریافت ماساژ بعد از عمل، درد، تنش و اضطراب کمتر نسبت به افراد دیگر داشتند.

۳٫ ساعات خواب فرد را تنظیم می کند.

در یک مقاله علمی سال ۲۰۰۶، ماساژ می تواند جایگزین قرص های خواب آور در بزرگسالان با بی خوابی باشد. این تحقیق نشان می دهد که ماساژ پشت باعث آرامش و خواب می گردد. یک مطالعه سال ۲۰۰۱ نشان می دهد که کوکدکانی که دچار بی خوابی هستند با ماساژی  ۱۵ دقیقه ای از جانب والدین خود، سریعتر به خواب می روند. همچنین ،آنها بعد از بیدار شدن از خواب نیز ، فعالتر و مثبت تر بودند.  ماساژ میزان لذت خواب را افزایش می دهد.اما هنوز دلیل آن به طور قطع مشخص نگردیده است.

۴٫می تواند به کاهش علائم بیماری های خودایمن کمک کند.

ماساژ سنگ داغ ممکن است حالتهای دردناک ، مانند فیبرومیالژیا را برطرف کند. فیبرومیالژیا یک بیماری است که باعث درد گسترده و مزمن در بدن می شود. بر اساس یک مطالعه سال ۲۰۰۲، افراد مبتلا به فیبرومیالژی که ۳۰ دقیقه ماساژ دریافت کرده بودند، دارای نقاط حرکتی کمتری بودند و میزان مواد (مواد درگیر در انتقال سیگنال های درد) را کاهش دادند نسبت به افرادی که شرایط آرام سازی را دریافت کرده بودند. با این حال، تحقیقات بیشتری لازم است قبل از تبدیل شدن به درمان فیبرومیالژیا استاندارد.

۵٫ممکن است به جلوگیری از علائم سرطان کمک کند.

۶٫می تواند باعث افزایش ایمنی در بدن شود.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ سنگ داغ دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.