تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ ریلکسی


ماساژ ريلكسي

در واقع واژه اشتباهي هست كه اكثرا از اون استفاده ميكنن.

اگر دقت كرده باشيد بعضيا ميگن ماساژ ريلكسي بلدم و ماساژ سوئدي كار ميكنن. بعضيا ميگن ريلكسي بلدم و آروما ماساژ كار ميكنن و … .
واقعيت اينه كه اكثر ماساژ ها مثل تاي ماساژ، سوئدي، روسي كلاسيك و … براي هدف ريلكسي استفاده ميشه. پس ماساژ ريلكسي ميتونه هر كدوم از انواع ماساژ باشه.
ـ به طور كلي دو سبك ماساژ وجود داره:

١- سبك شرقي:

كه بر اساس طب نوين شرق اجرا شده و هدف آن ايجاد تعادل انرژي در بدن است و جهت حركت دست به سمت انتهاي اندام ها جهت خروج انرژي منفي از بدن انجام ميشود.

٢- سبك غربي:

بر اساس طب نوين غرب بر روي عضلات، مفاصل، اعصاب، عروق، لنف و … اجرا مي شود و جهت حركت دست به سمت قلب و همچنين به سمت غدد لنفاوي براي دفع سموم از بدن است.
در اين دو سبك انواع مختلفي از ماساژها وجود دارد.
: سبك غربي: مثل ماساژ سوئدي، روسي كلاسيك، لومي لومي، …
سبك شرقي: روغني تايلندي، تاي ماساژ سنتي، رفلكسولوژي و …

ماساژ ریلکسی چیست؟

ماساژی ، ریلکسی محسوب می شود که مشتری در پایان ماساژ ، احساس مد نظرش رسیده باشد.حال برخی فشار زیاد و برخی فشار کم را می پسندند.اما باید بدانید ماساژهای ریلکسی بر روی پوست اجرا می شوند.برای ماساژ درمانی شما فراتر از پوست عمل می کنید و با عضلات و مفاصل سرکار دارید.
ماساژ ریلکسی معمولا به ماساژهایی گفته می شود که سطح فشار دست روی آنها در سطح پوست است اما خیلی مواقع همین فشار کم باعث بهبود بیماریهایی نیز می شود. پس با جدیت تمام نمی توانیم بگوییم که این تعریف درست می باشد.از دیگاه دیگر ماساژ بر روی پوست معمولا با الزامات علمی مرتبط با اناتومی و فیزیولوژی اجرا می شود و دخیل نمودن همین دو مورد که پایه و اساس علم ماساژ هستند باعث می شود ماساژ را درمانی جلوه دهند.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ ریلکسی دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.