تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

ماساژ رفلکسولوژی


ماساژ رفلکسولوژی  ( reflexology ) یا (بازتاب شناسی)

یک هنر درمانی و باستانی است که مورد حمایت تحقیقات مدرن قرار گرفته و آنها توانسته اند چگونگی  انجام این حرکات را به راحتی در خانه یاد بگیرند. رفلکسولوژی شامل اعمال فشار به مکان های خاص مثلا روی پا، دست و گوش، که اعصاب محیطی دارند و به سیستم عصبی مرکزی شما متصل هستند. با ماساژ این مناطق که به سیستم عصبی مرکزی ضربه وارد می شود، به از بین بردن درد و کاهش استرس از طریق قدرت ساده ی لمس ، کمک کند.

فرضیات و اصول ماساژ رفلکسولوژی ( reflexology )

رفلکسولوژی بر این فرض استوار است که اعصاب موجود در پای شما، دست و گوش هر کدام با دیگر قسمت های بدن شما مطابقت دارد و اعمال فشار به این مناطق خاص رفلکس ، می تواند نشانه ها را در دیگر نقاط بدن کاهش دهد. برای مثال، درگیر شدن عصب در انگشت شست پا،  می تواند تنش در سر را کاهش دهد و باعث از بین بردن سردرد شود.اعمال فشار به پاشنه می تواند در هضم غذا کمک کند.

درمان بیماری با کمک ماساژ رفلکسولوژی ( reflexology )

روش بازتاب ( reflexology ) حتی برای کمک به درمان بیماری هایی با شرایط جدی مثل سرطان، دیابت و بیماری قلبی استفاده شده است. تحقیقات نشان داده است که بازتاب دارای چهار اثر اصلی است:
⦁ می تواند به اندام خاص کمک کند تا سالم بمانند، مثلا با افزایش جریان خون به کلیه ها تاثیر بگذارد.
⦁ می تواند در بهبود علائم خاص کمک کند و برای اندام عملکرد درستی را به ارمغان بیاورد.
⦁ می تواند سبب ایجاد اثر آرامش شود و اضطراب را کاهش دهد
⦁ می تواند درد در سراسر بدن را کاهش دهد.
⦁ این نوع ماساژ به شکل عمیق تری برای آرامش افرادی که از مشکلات دردهای مربوط به کف پا و پا ، براثر کارهای روزانه رنج می برند ، مفید می باشد. دراین نوع ماساژ، تراپیست شما، ماساژ سنتی سوئدی و اسپورت را از طرف کف پا به ساق پا و بالای ران می رساند.
⦁ این نوع ماساژ نه تنها به تسکین درد زانو و تورم کف پا و انواع مختلف آرتروز کمک می کند، بلکه استرس و اضطراب را نیز درسراسر بدن کاهش می دهد و انجام حرکات کششی دراین نوع ماساژ ( reflexology ) بسیار مفید واقع خواهد شد.

تسکین درد

⦁ با هرمیزان درد و حساسیت درکف پا، قوزک پا، ساق پا و …. ، باز هم می توانید مطمئن باشید که ، این با نوع ماساژ ( reflexology ) ، درد تسکین خواهد یافت.
⦁ بعد ازدریافت ماساژ نیز بهتر است که استراحت کنید و اگر از تکنیک های این نوع ماساژ لذت می برید، بدانید که مزایای اعمال شده حتما موثر واقع خواهند شد.

هرچقدرجلوتر بروید، لذت بیشتری خواهید برد. لطفا ماهیانه حداقل یک جلسه یک ساعته ازاین نوع ماساژ را برای خود درنظربگیرید.

رانا اسپا با سالنی مجهز و با ماساژ تراپیست های بسیار حرفه ای ، شما را به سالن ماساژ رانا برای ماساژ رفلکسولوژی دعوت می کند. با ما تماس حاصل فرمایید.