تخفیف ماساژ ( هر 3 ماساژ یک ماساژ رایگان ) ،ماساژ سوئدی ، ماساژ یومیهو ، ماساژ تایلندی، ماساژ شیاتسو
گزارش شکایات | ثبت نام در سایت
ورود به سایت

تعداد بازدید : 54

انواع روغن ماساژ صورت


روغن ماساژ صورت مناسب  پوست شما

دلیل اینکه چرا شما نیاز دارید که به رژیم مراقبت پوست خود یک روغن مخصوص ماساژ صورت اضافه کنید.

به نظر می رسد که آخرین روند بزرگ در دنیای زیبایی روغن مخصوص صورت است، خوب، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که روغن صورت واقعی می تواند بیشترین تغییر در همه محصولات مراقبت از پوست را داشته باشد. فقط نگاه کنید که چگونه سوفیا لورن هنوز در ۸۳ سالگی صورتی درخشان و صاف دارد، و او با روغن زیتون حمام می کند، در حالی که مگان فاکس به خاطر چهره مضطربش از روغن نارگیل استفاده می کند.

هیدراسیون کلید جوان شدن است و یک روغن خوب چهره ،رطوبت طبیعی پوست شما را بهبود می بخشد. هر نوع پوست با روغن مناسب خودش می تواند تفاوت عمده ای در چهره شما ایجاد کند.  راز روغن ها ، این است که بدانید چه روغنی باید مصرف کنید، چه زمانی باید از آن استفاده کنید و چگونه باید آن را در رژیم پوستی خود به کاربرید . ما راهنمای نهایی خود را در این مقاله می نویسیم و روغن ها را بر اساس نوع پوست تقسیم بندی می کنیم  تا بتوانید بهترین روغن را برای صورت خود پیدا کنید.

چرا روغن صورت یک بمب است؟

بدون اینکه شما را به کلاس شیمی دبیرستان برگردانیم ، دلیل اینکه روغن ها بسیار قدرتمند هستند را می گوییم این روغن ها لیپوفیلیک هستند. این بدان معنی است که آنها ساختار مولکولی بسیار کوچکتری دارند که می توانند به داخل پوست شما نفوذ کنند و به پوست شما اجازه می دهند هیدراسیون را در سطح بسیار عمیق تری حفظ کند. با استفاده از روغن صورت مناسب، به تنهاییپوست مان را، اصلاح و محافظت نخواهد کرد، بلکه مانند سایر محصولات در قفسه نیز به عنوان تغذیه یک محصول استفاده می شود، برای مثال، مرطوب کننده ها را ببینید، آنها از تعدادی زیادی مواد تشکیل از جمله آب تشکیل شده اند  که بعضی اوقات چیزهای بسیار خوبی را رقیق می کند؛ روغن خالص به سادگی یک ماده طبیعی عالی است.

روغن ماساژ صورت ویژه نوع پوست شما

پوست خشک

روغن همراه با رطوبت فوق العاده به مانند کره شیا و یا کره کاکائو، نه تنها تغإیه فوق العاده ای برای پوست است، بلکه بسیار شاداب کننده است. روغن هایی که دارای اسید های چرب ضروری هستند، انرژی فوق العاده ای دارند و به رطوبت کمک می کنند. روغن گل رز هیپ و روغن دانه ای فشرده ایده آل هستند و به حفظ هیدراسیون و تقویت کشش، صاف کردن چین و چروک پوست شما کمک می کنند.

بهترین روغن های طبیعی برای پوست خشک: روغن رزماری، روغن ماراکوئه، روغن بادام شیرین، روغن آووکادو، روغن نارولی، روغن آرگان، روغن فلفل.

پوست مختلط

اگر پوست مختلط دارید، متوجه خواهید شد که شما درخشش کوچکی در منطقه T خود و جوش های تک تک دارید ، در حالی که بقیه چهره شما میل به خشکی دارند. این بدان معنی است که شما باید مطمئن شوید که پوست شما به خوبی هیدراته می شود و روغن به حد کافی بالانس در چربی را روی پوستتان ایجاد می کند.

به دنبال روغن های سبک تر (چیزی که به سرعت جذب می شود و احساس  نکنیم که ضخیم و سنگین است مانند روغن رزمی) با خواص ضد باکتری است که مناطق روغنی را تحت تاثیر قرار می دهد و پوست شما را تحریک نخواهد کرد. روغنهای خالص گیاهی مانند روغن مارولا فوق العاده آبرسان هستند، اما برای پوست مختلط مناسب است زیرا که به سرعت جذب می شود، به طوری که برای شما نمود پیدا نمی کند که روغن زده اید.

روغن مارولا با اسید های چرب ضروری، اسیدهای چرب و لینولئیک، که مواد مغذی هستند و همچنین با ویتامین C و E و خواص ضد التهابی ، در بسته بندی های مختلف قرار می گیرند.

بهترین روغن های طبیعی برای پوست مختلط: روغن بذر هویج، روغن زیتون، روغن انگور، روغن مارولا، روغن جوجوبا، روغن دانه تمشک.

پوست مبتلا به آکنه

روغن برای جذب پوست مبتلا به آکنه ، بسیار مفید است و کمک به تنظیم و ایجاد ثبات در تولید پوست  سبوم (ماده مومیایی که منافذ را بازسازی و مسدود می کند) می کند.

نکته ای که روغنهای طبیعی گیاهی را منحصر به فرد می کند، این است که آنها منافذ را مسدود نخواهند کرد ، این بر خلاف بعضی از روغنهای موجود در مرطوب کننده هاست ، که باعث ایجاد آکنه ، شود.  بسیاری از روغنهای طبیعی نیز ضد باکتری هستند و دارای خواص ضد التهابی می باشند که حتی باعث جلوگیری از شروع آکنه زدن می شود.

سعی کنید روغن های خشک (که فرمول های غیر چرب و فوق العاده سبکی دارند و به سرعت جذب پوست شما می شوند) استفاده کنید ، این روغن ها دارای ویتامین های A و C  هستند و باعث رشد سریع سلول، کاهش زخم و التهاب می شوند. روغن آرگان و روغن جوزوبا همچنین برای چهره های مستعد آکنه عالی هستند.

این روغن ها پر از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان ها هستند، اما آنها نیز فوق العاده سریع در هنگام ماساژجذب می شوند، به طوری که احساس چربی نمی کنید.

بهترین روغن های طبیعی برای پوست های مبتلا به آکنه: روغن دانه رز، روغن تانوما، روغن جوجوبا، روغن ماراکوئا، روغن انگور.

پاسخی بگذارید